Сухий масаж – навіщо, навіщо і як?

Драйбрашинг чи сухий масаж – це простий спосіб покращити зовнішній вигляд шкіри тіла. При правильному та регулярному використанні спеціальної щітки для масажу, можна домогтися зменшення апельсинової кірки, набряків та розтяжок. Як досягти розкішного рівного рельєфу та пружної шкіри – нам розповів жіночий блог Release.

Навіщо він потрібен?

Масаж покращує циркуляцію крові, а та насичує внутрішні органи киснем, сприяє зростанню клітин, покращує метаболізм та зберігає молодість тіла.

У тілі є лімфа і вона часто буває застоялася – спасибі, сидяча робота і малорухливий спосіб життя. Слабкий відтік лімфи уповільнює обмін речовин в організмі. Сухий масаж щіткою розганяє її, запускаючи в організмі очисні процеси.

Сухий масаж – навіщо, навіщо і як?

Як це працює?

Під час процедури відбувається відлущування ороговілих клітин та тонізування шкіри за рахунок використання щітки для сухого масажу. Це допомагає оновити шкіру та покращує кровообіг. Якщо проводити драйбрашинг регулярно, целюліт та розтяжки стають менш помітними, а шкіра – гладкою.

Головні правила

Ваша шкіра та сама щітка повинні бути сухими. Використання лосьйонів, олій чи інших продуктів під час процедури не передбачено. Основний принцип сухого масажу – рухатися за напрямом лімфи, тобто знизу догори: від ступнів до серця.

Як робити?

Стандартна тривалість такого масажу – 10-15 хвилин, але варто починати з 3-6 хвилин, щоб шкіра поступово звикла.

Рухи в області гомілок, колін і стегон повинні бути довгими та прямими. В області сідниць слід виконувати кругові рухи. Якщо на тілі є проблемні зони – приділіть їм трохи більше уваги, але не перестарайтеся, щоб не пошкодити шкіру. Легке почервоніння – добрий знак, а садна і синці – ні.

Живіт та груди не варто масажувати інтенсивно. Шкіра там ніжна і сильніше схильна до роздратування.

Уникайте масажних рухів по лімфовузлах. Вони розташовані: шкіра внутрішньої поверхні стегон, область серця, зони під пахвами та колінами.

Сухий масаж – навіщо, навіщо і як?

Що потім?

Хорошим завершенням сеансу драйбрашинг стане контрастний душ. Він не тільки змиє всі ороговілі клітини шкіри, але і додасть додаткового тонусу за рахунок перепаду температур.

Після цього нанесіть на тіло улюблений крем або лосьйон.

Як часто?

Сухий масаж слід робити 3-4 рази на тиждень при нормальному типі шкіри та 1 раз на тиждень, якщо ви володарка чутливого типу. Помітний результат не забариться!

Гарне тіло – це комплексний підхід. Щоб досягти розкішного, а головне здорового тіла, необхідно правильно харчуватися, займатися спортом, пити достатню кількість води та покращувати стан шкіри такими нескладними, але ефективними способами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *