Ідеї вирощування суниці

Суниця – всіма улюблена ягода, яка росте практично на кожній садовій ділянці. Не кожен знає, що культуру можна вирощувати у різний спосіб, а не лише на окремих грядках. За цією адресою https://zhitomir.in.ua/sushena-sunicya-korisni-vlastivosti-ta-protipokazannya/ розповідають як можна сушити суницю та які корисні властивості вона має.

Як завжди – у відкритому ґрунті

Відкритий ґрунт та окремі грядки – найвідоміший спосіб вирощування суниці. При цьому вирощувати її можна двома різними способами:

Суцільна посадка. У цьому випадку рослини розвиваються на відведеній ним території суцільним килимом. Цей метод хороший, коли часу доглядати суницю немає. Після збирання врожаю рослини просто скошують, при цьому вуса ростуть у довільному порядку. До недоліків такого способу можна віднести зменшення розмірів плодів з часом.

Посадка на чорний спандбонд чи плівку. Суницю висаджують на окремі грядки, які вкривають спеціальним матеріалом. Під ним зберігається необхідна кількість вологи і не ростуть бур’яни, а ягоди не брудняться.

Парник

Вирощування суниць у парниках дозволяє отримати врожай на кілька тижнів раніше. Над грядками розміщують дуги, куди укладають покривний матеріал чи плівку. Цей спосіб зручний тим, що не потрібно встановлювати велику кількість дуг – можна розміщувати покривний матеріал навіть без них, але ефект від укриття буде трохи менше. Цей спосіб не надто популярний через економію місця на ділянках, але при цьому він дає відмінні результати.

Ідеї вирощування суниці

Теплиця

Посадка полуниці у теплиці має переваги у разі вирощування у промислових масштабах. Фермери використовують цей спосіб, щоб отримати якісний та високий урожай за порівняно короткий час.

На дачній ділянці спосіб має місце бути в тому випадку, якщо теплицю нічим зайняти. Зазвичай зручніше зробити невеликий парник із дуг та плівки, який легко перемістити в міру необхідності.

Кашпо

Вирощувати суницю можна не лише у грядках, а й у контейнерах. Справа в тому, що її коренева система поверхнева, і вона не вимагає великої кількості землі. Вирощування в кашпо – чудовий спосіб заощадити місце на грядці, якщо його зовсім мало. Головне – підготувати якісний родючий ґрунт, а також забезпечити рослинам регулярний полив та підживлення, тоді культура плодоноситиме навіть у горщику.

Інші способи

Суниця – прекрасна рослина, яка здатна плодоносити навіть у невеликій кількості ґрунту. Її можна вирощувати в мішках із землею, квіткових горщиках, піддонах, вертикальних та високих грядках, навіть у автомобільних покришках. Посадивши суницю в горщик для квітів, можна зробити з неї красивий декор для будинку і ділянки.

Якщо подивитися на промислові способи, можна побачити, що кущі сидять щільно, але при цьому добре розвиваються, цвітуть та плодоносять. Головне – забезпечувати рослинам повноцінний догляд та стежити за тим, щоб ґрунт під ними не пересихав.

Суниця – популярна ягода, яка може рости практично в будь-якому місці, якщо їй забезпечити відповідний догляд. Культура здатна не тільки порадувати якісним урожаєм, а й прикрасити ділянку та будинок як декоративну культуру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *